Jesteśmy przekonani, że sukces firmy zależy od naszych pracowników.

Oferujemy doskonałe warunki dla osób chcących się rozwijać się w branży modowej, koncentrując się na ich profesjonalizmie oraz rozwoju osobistym. Zależy nam na zbudowaniu zgranego zespołu współpracowników, którzy pomogą zrealizować nasze plany. Jeśli chcesz stać się częścią naszego zespołu - prześlij nam swoje zgłoszenie

Krawiec / Krawcowa

Żeby mogły powstawać nasze ubrania konieczne jest odszycie pierwowzoru, naniesienie poprawek, dopasowanie tak żeby projekt spełniał oczekiwania zarówno projektanta jak i klienta. Bez fachowej wiedzy i umiejętności krawca lub krawcowej tego zrobić się nie da. Wiemy, jak ważną rolę pełni krawcowa w procesie powstawania ubrania i potrafimy to docenić. Jeśli masz doświadczenie i umiejętności zgłoś się do nas!

Konstruktor odzieży

Jeśli potrafisz tworzyć konstrukcje odzieży, znasz się na stopniowaniu, masz swoje pomysły - sprawdź się w naszej firmie! Czekamy na profesjonalistów.

Grafik

Do zadań osób na tym stanowisku należeć będzie projektowanie grafik na potrzeby Madisso oraz przygotowanie i obróbka grafik do druku. Proponujemy wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy, elastyczną formę zatrudnienia (umowa, zlecenie, faktura), elastyczny czas pracy.
(Freelacerzy mile widziani)

Projektant odzieży

Poszukujemy ludzi z otwartą głową, którzy czują ducha marki madisso i chcą stać się częścią jej sukcesu. Do zadań osób na tym stanowisku należeć będzie projektowanie ubrań dla madisso oraz udział w pracach zespołu projektantów. Proponujemy wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy, elastyczną formę zatrudnienia (umowa, zlecenie, faktura), elastyczny czas pracy.
(Freelacerzy mile widziani)