Nasz pierwszy krok biznesowy

Latem 2012 roku postanowiliśmy założyć markę odzieżową Madisso, która wniesie na rynek powiew świeżego spojrzenia na modę. Chcieliśmy by marka ta była kojarzona zarówno z modą jak i ze sztuką. Po kilku tygodniach przygotowań założyliśmy firmę ARTIVA, która jest właścicielem marki Madisso. 31 lipca 2012 roku podpisaliśmy akt założycielski firmy pełni nadziei i entuzjazmu.

Pierwsza sesja fotograficzna

Pierwsza sesja za nami! Naszymi pierwszymi modelkami zostały Olga i Liza, które sfotogafowaliśmy w koszulkach z kolekcji lato 2013. Sesję urządziliśmy we wnętrzu naszego pomieszczenia magazynowego, zamienionego na potrzeby tej sesji w studio fotograficzne - jak widać nadało się.

Większość zdjęć, które powstały w wyniku tej sesji to zdjęcia "produktowe" służące głównie do prezentacji koszulek w internecie i mało w nich "artyzmu". Nie mniej jednak kilka z nich postanowiliśmy wykonać pod kątem prezentacji sytuacyjnej co zobaczyć można na naszej stronie internetowej.

Otwarcie sklepu internetowego

E-SKLEP ruszył. Po tygodniach intensywnej pracy całego zespołu MADISSO obejmującej przygotowanie i realizacja sesji zdjęciowych, edycję i postprodukcję zdjęć, przygotowanie strony internetowej, opisów produktów i całej reszty, uruchomiliśmy nasz sklep internetowy na platformie SHOPLO. Otwarcie sklepu jest ukłonem w stronę naszych klientów, którzy mogą od teraz wygodnie i bezpiecznie dokonywać zakupów bez wychodzenia z domu. Nasza platforma sprzedażowa zintegrowana jest również z naszym funpage'm na Facebook'u gdzie również można wygodnie robić zakupy. Sklep dotępny jest pod adresem www.shop.madisso.com. Zapraszamy serdecznie.

Kreacja dla Martyny Wojciechowskiej

MADISSO zaprojektowało suknię dla Martyny Wojciechowskiej. Martyna Wojciechowska najbardziej znana polska podróżniczka zaproponowała MADISSO stworzenie sukni w której pojawiła się na gali rozdania Wiktorów 2014, która odbyła się w Zamku Królewskim w Warszawie z udziałem wielu znakomitych osobistości. Martyna Wojciechowska była nominowana w kategorii osobowość telewizyjna roku i tę statuetkę otrzymała! Uszyliśmy dla niej elegancką, długą suknię z dużym dekoltem na plecach, rękawiczkami i charakterystycznym dla naszej marki znakiem firmowym - czyli srebrnym printem przedstawiającym stylizowane pióra. Martyna prezentowała się pięknie, co zauważyły niemal wszystkie media i czasopisma kolorowe. 

Rozmowa z Martyną Wojciechowską w programie Dzień Dobry TVN: zobacz

Projektanci na wakacjach

PROJEKTANCI NA WAKACJACH - polska moda niezależna nad morzem. Od czerwca do września 2015 roku rusza nowy projekt z udziałem MADISSO. PROJEKTANCI NA WAKACJACH - to nasz butik z polską modą niezależną, który otwiera się na okres wakacji w Jastarni na półwyspie helskim - jednym z najpiękniejszych polskich kurortów. Przy głównym deptaku - ul. Stelmaszczyka 4  - ulokował się butik pełen świeżej polskiej mody z udziałem wielu polskich marek modowych w tym MADISSO. Serdecznie zapraszamy tam wszystkich, którzy planują wyjazdy wakacyjne na wschodnią część polskiego wybrzeża Bałtyku czy na półwysep helski.