Jesienne nowości
przez Agnieszka

Na targach SILESIA BAZZAR Dizajn vol. 2 które odbyły się w ubiegłą niedzielę 18 września, po raz pierwszy światło dzienne ujrzał nowy projekt madisso. Nowością w asortymencie madisso są plecaki i torby uszyte z niezwykłego surowca, który jest bardzo nowatorski. Torby wyglądają jak uszyte z... papieru, lecz papierowe nie są! Specjalna tkanina z której są wykonane jest wodoodporna i niezwykle wytrzymała, co sprawdziliśmy w licznych testach. Wprowadzamy na rynek kilka modeli, a niebawem pojawią się kolejne. Wszystkie torby i plecaki są ręcznie malowane, więc nie znajdziecie dwóch identycznych. To gratka dla wielbicieli oryginalnych i niepowtarzalnych dodatków.

Czytaj więcej...
Zaprojektuj własną koszulkę MADISSO
przez Agnieszka

 Na czym polega zabawa? Już wyjaśniamy. Startujemy 8.07.2016 i czekamy na Wasze pomysły na nadruk. Wy tworzycie własną grafikę, przesyłacie ją nam na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  , my dodajemy zdjęcie Waszej pracy na naszym FP na facebook'u. Dodane zdjęcia będą ogólnodostępne, a wygra grafika, która zyska najwięcej polubień. Co jest nagrodą? Nagrodą jest koszulka damska oraz wykonanie na niej Waszej autorskiej grafiki.

Czytaj więcej...
Polowanie na ubranie!
przez Agnieszka

Polowanie na ubranie to świetna okazja do zakupu odzieży z kolekcji MADISSO w oszałamiająco niskiej cenie. Jak upolować ubranie? Nic prostszego! Wystarczy śledzić nasz profil na facebook'u. Gdy pojawi się informacja, że  w naszym sklepie internetowym http://shop.madisso.com/ można upolować wybrany produkt w bardzo atrakcyjnej cenie ZACZYNACIE POLOWANIE! Pamiętajcie, kto pierwszy ten lepszy!

Silesia Bazaar vol.4 - targi mody niezależnej
przez Madisso
Silesia Bazaar vol.4

W dniach 11 - 12 czerwca w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbędzie się kolejna odsłona cyklicznej imprezy modowej Silesia Bazaar vol.4 - targi mody niezależnej i dizajnu w której uczestniczyć będzie Madisso. Będzie możliwość spotkania, bliższego poznania się i zrobienia zakupów.